Změň svůj život ty,
nikdo jiný to za tebe neudělá.

Změň svůj život ty,
nikdo jiný to za tebe neudělá.

O METODĚ RUŠ

Metoda RUŠ je metodou vědomé a logické práce s myšlenkami a emocemi. Pomocí této metody se zcela zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem. Je moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Metoda RUŠ vyřeší jakékoliv problémy psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové). Metoda RUŠ je zkratka pro Rychlou a Účinnou změnu Skutečnosti.

Více o Metodě RUŠ najdete na oficiálních stránkách, kde naleznete i kazuistiky lékařů.

Rychlá

Snadno nachází příčiny problémů
a efektivně je vyřeší.

Účinná

Působí do hloubky,
účinek je trvalý.

Šetrná

Klient sám rozhoduje,
jestli a kolik vyčistí.

CO VŠECHNO SE DÁ METODOU RUŠ VYŘEŠIT?

Problémy ve vztahu s životním partnerem, rozvod, rozchod, samota, špatný vztah s rodiči nebo dětmi, sebeláska, žárlivost, závist, vztahy s okolím nebo věcmi, vlastním tělem, přírodou, závislosti, zlozvyky apod.

Fóbie a strach z čehokoliv – výšek, hadů, pavouků, ze života; potrat, úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka, znásilnění, zneužívání, obavy z budoucnosti, prožitý šok, posttraumatická stresová porucha.

Deprese, nehody, úrazy, anorexie, bulimie, nespavost, bolesti hlavy a migrény, bolesti zad, gynekologické potíže, problémy s trávicím traktem, alergie, kožní problémy, ale i oslabená imunita, kouření, alkoholismus, v podstatě jakýkoliv zdravotní problém.

Nespokojenost v práci, problémy s nadřízenými, podřízenými či kolegy, pracovní stres, vyčerpání z práce, profesní vyhoření, touha po změně, nedostatek sebevědomí a sebedůvěry, vlastní hodnota a ocenění.

Peněz, přátel, zájmů, pozornosti, času, lásky, majetku, strach ze ztráty peněz či majetku, neschopnost zvýšit si zisky.

Strach ze zkoušek, problémy s učiteli, problémy se spolužáky, nervozita, neschopnost se soustředit, problémy s pamětí, vyjadřováním nebo učením.

Vztek, nenávist, lítost, trápení, zklamání, stres (jakéhokoliv původu), pocit nelásky, odloučení, marnosti, strach ze smrti, strach z utrpení a bolesti, myšlenky na sebevraždu, ale i to, že se člověk necítí šťastný a v pohodě a vlastně ani neví proč.

JAK TERAPIE PROBÍHÁ?

Najdeme příčinu

Pomohu Vám najít negativní přesvědčení, bloky či programy, které jste si v minulosti vědomě či nevědomě vytvořili.

Zpracujeme ji

Dalším krokem je jejich zpracování tak, že Vás již více nezatěžují a přestáváte je žít.

Zkontrolujeme

Na konci sezení proběhne kontrola, že je Váš problém vyřešený a cítíte se dobře.

DÉLKA A CENA TERAPIE

Jedna terapie trvá obvykle 3-4 hodiny. Cena je 3 500 Kč. Terapie probíhají v Hradci Králové – po domluvě lze i online.

objednat se

ČASTÉ OTÁZKY

Ano, pokud si uvědomujete svůj problém a chcete ho vyřešit (nemít, zbavit se ho) anebo „jen“ toužíte rozvinout svoji osobnost a žít lépe. Pokud stále váháte, zavolejte a probereme Vaši konkrétní situaci.

Klasické terapie fungují na principu dlouhodobého docházení, kdy k vyřešení jednoho problému musíte navštívit terapeuta několikrát za sebou v průběhu několika měsíců, nebo dokonce i roku. Při terapiích Metodou RUŠ klademe důraz na docílení maximálního možného výsledku již v průběhu jedné terapie, proto sezení trvá déle než „klasické“ terapie.

Obvykle na vyřešení jednoho problému stačí jedna až dvě terapie. Ovšem pokud máte mnoho problémů, nebo nějaký větší zdravotní problém, je možné, že budete chtít přijít vícekrát. V každém případě účinky pocítíte již po prvním sezení.

Na terapii Metodou RUŠ není potřeba se nijak připravovat. To nejdůležitější je Vaše vnitřní rozhodnutí se konkrétního problému zbavit. Pak už jde vše samo.

Praxe terapeuta Metody RUŠ je podmíněna úspěšným absolvováním minimálně pěti na sebe navazujících kurzů, přičemž poslední dva jsou zakončené víceúrovňovými zkouškami. Dále terapeut každoročně obhajuje svou kvalifikaci na nadstavbovém kurzu, kde se zároveň učí nejnovější a nejefektivnější techniky a postupy. Všichni oficiálně certifikovaní terapeuti jsou uvedeni na oficiálních stránkách Metody RUŠ.

Copyright Vendy Pourová 2022 | Design a realizace ADDU

Copyright Vendy Pourová 2022

Design a realizace ADDU